Marka Hörmann

Home  /  dom  /  Marka Hörmann

Marka Hörmann

Spółka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną a także bywa najdoskonalszym producentem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Marka Hörmann jest spółką dziedziczną działającą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych środków oraz najwyższej jakości produktów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna centrala spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza biurami centrali, ulokowane są też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, firma posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma werbuje w nich ponad stu bardzo wysoko wykwalifikowanych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego kraju. Zapewnia ona błyskawiczny a także kompetentny serwis a także gwarantuje sprzyjającą, fachową obsługę kontrahenta.

Możliwość komentowania Marka Hörmann została wyłączona
Comments are closed.